25 - 35 Yaş Tedavi Protokolleri

YAŞLANMANIN İLK BELİRTİLERİNİ ÖNLEMEK

Anti-aging tedaviler sadece yaş almış kişiler için uygulanmamaktadır. Artık güneşin getirdiği hasarın ortadan kaldırılması ve cildi çevresel şartlara karşı korumak amacıyla, yenilikçi ve etkili bir tedavi olarak kullanıma sunulmuştur. Yaşlanmanın ilk belirtilerini önler ve/veya geciktirir. Doğal yüz güzelliğini korumanın temel tedavilerinden biridir. Gençken cildin parlaklığı ve hücrelerin yenilenmesi en üst seviyededir ancak çevresel faktörlerin etkisiyle, erken yaşlarda bile ciltte kırışıklıkların ve nem dengesinin bozulmasını sıklıkla görmekteyiz. Bu gibi önleyici bakım tedavileri, kişiyi erken yaşta koruma altına almaktadır.

Ayrıca cilt hasarlarına bağlı olarak oluşan yüz ve vücut kusurlarının giderilmesinde de etkili ve güvenilir tedavi protokolleri uygulanabilir.

HANGİ BÖLGELERDE TEDAVİ UYGULANIR?
http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/degismis-700x500.png
Yüz Rejuvenasyonu

Yaşlanma belirtilerinin ilk ortaya çıkmaya başladığı bu yaşlarda güneşin ve çevresel faktörlerin oluşturduğu nemsizlik, donuk ve mat görünümlü cilt gibi belirtiler ortadan kaldırılmaktadır. Cildin sağlıklı görünümünü korumak için uygulanan protokoldür.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/goz-cevresi-700x500.png
GÖZ ÇEVRESİ TEDAVİSİ

Göz bölgesi görünüşümüzü en fazla etkileyen bölge olmasının yanı sıra bedenimizde en çok sorun yaşanan bölge olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve koyu halkalar genellikle genetik ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Genetik faktörler dışında stres, yorgunluk ve uykusuzluktan dolayı da gözaltlarında sorunlar meydana gelir. Yaş ilerledikçe kemik yapısı değiştiği için göz altı bölgesinde sorunlar artar.

Bu sorunlar 20’li yaşların sonuna doğru ortaya çıkmaya başlar. Yaşlanmayı durdurmak mümkün değildir ancak yavaşlatmak ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak mümkündür. Bunu kozmetik ürünlerle yapmaya çalışmak ise yeterli olmayacaktır.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/degismis-700x500.png
AKNE SKARLARI TEDAVİSİ

Ergenlik döneminin en büyük sorunlarından biri olan sivilceler ciltte hasar bırakarak iyileşme gösterebilirler. Cildin yapısı, genetik faktörler ya da uygun olmayan tedavi ajanlarının kullanımı ciltte iz kalmasına sebep olabilir. Sosyal hayatınızda sizi çok rahatsız eden bu kusurlar Pi System ile derimizin onarılması ve cilt yüzeyinin daha düzgün ve pürüzsüz görünmesi için kolajen üretimini uyarmaktadır. Diğer enerji bazlı cihazlar ve enjektabl, topikal tedavilerle de kombine olarak uygulanabilir.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/ic-kol-700x500.png
İÇ KOL/BACAK, DİZ SARKMASI, SELÜLİT VE ÇATLAK TEDAVİSİ

Kaşla, gözle, dudakla, yanakla uğraşırken zamanla ve çeşitli faktörlerle (kilo alıp vermeler, hamilelik, yaşlanma, aşırı spor gibi faktörler) geçen yılların acısı vücudumuzdan çıkıyor, yerçekiminin etkisiyle de sarkan, kırışan ve farklı deformasyonların oluştuğu vücudumuzda bu teknoloji, yenilenmeyi sağlayan protokolleri sunmaktadır.

Yavaş yavaş dizlerinizin değiştiğini mi düşünüyorsunuz? Hafif sarkma mı var? kadınların en başta önemsemediği ancak zamanla kabusa dönüşen diz sarkmalarının önüne geçmek mümkün. Düzenli ve etkili egzersiz programına uymanıza rağmen kolunuzdaki ve iç bacağınızdaki sarkıklıklar gözünüze mi batıyor? Burada da size uygun bir tedavi mevcut.

Selülit ve çatlak tedavisinde gelişen teknolojiyle birlikte çok farklı tedavi alternatifleri bulunmakla birlikte hem tedavilerinizi destekleyecek hem de etkin sonuçlarını tek başına gözlemleyebileceğiniz Somon DNA Aşısı protokolü selülitlerinizle ve çatlaklarınızla vedalaşmanızı sağlayan bir protokoldür.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/sac-kas-dokulmesi-700x500.png
SAÇ VE KAŞ DÖKÜLMESİ TEDAVİSİ

Özellikle erkeksi tip (androjenik alopesi) saç dökülmesi tedavisinde klinik çalışmalarla etkinliğini ve güvenilirliğini kanıtlamıştır. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki saç yoğunluğunun ve saç telinin çapının artışı dramatik olarak yükselmiştir. Kaş dökülmeleri yaş aldıkça karşılaşılan en sık problemlerden biridir, dökülen ve zayıflayan kaşlarınızı bu protokolle tedavi etmek mümkündür.