Erkeklere Özel Tedavi Protokolleri

Erkeksi yüz hatlarınızdan ödün vermemek ama sağlıkla parlayan genç forma sahip bir cilde kavuşmak için en etkili protokoldür.İnce kırışıklıklarınızı, yüzünüzün formunuzun bozulmasını dert etmeyen Pi System ile genç ve enerjik cildinize kavuşun.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/goz-cevresi-700x500.png
GÖZ ÇEVRESİ TEDAVİSİ

Göz bölgesi görünüşümüzü en fazla etkileyen bölge olmasının yanı sıra dünyada en çok sorun yaşanan bölge olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve koyu halkalar genellikle genetik ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Genetik faktörler dışında stres, yorgunluk ve uykusuzluktan dolayı da gözaltlarında sorunlar meydana gelir. Yaş ilerledikçe kemik yapısı değiştiğinden gözaltı bölgesinde sorunlar artar.

Bu sorunlar 20’li yaşların sonuna doğru ortaya çıkmaya başlar. Yaşlanmayı durdurmak mümkün değildir ancak yavaşlatmak ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak mümkündür. Bunu kozmetik ürünlerle yapmaya çalışmak ise yeterli olmayacaktır.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/degismis-700x500.png
AKNE SKARLARI TEDAVİSİ

Ergenlik döneminin en büyük sorunlarından biri olan sivilceler ciltte hasar bırakarak iyileşme gösterebilirler. Cildin yapısı, genetik faktörler ya da uygun olmayan tedavi ajanlarının kullanımı ciltte iz kalmasına sebep olabilir. Sosyal hayatınızda sizi çok rahatsız eden bu kusurlar Pi System ile dermisin onarılması ve cilt yüzeyenin daha düzgün ve pürüzsüz görünmesi için kolajen üretimini uyarmaktadır diğer enerji bazlı cihazlar ve enjektabl, topikal tedavilerle de kombine olarak uygulanabilinir.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/ic-kol-700x500.png
İÇ KOL/BACAK, DİZ SARKMASI, SELÜLİT VE ÇATLAK TEDAVİSİ

Kaşla, gözle, dudakla, yanakla uğraşırken zamanla ve çeşitli faktörlerle (kilo alıp vermeler, hamilelik, yaşlanma, aşırı spor gibi faktörler) geçen yılların acısı vücudumuzdan çıkıyor, yerçekiminin etkisiylede sarkan, kırışan ve farklı deformasyonların oluştuğu vücudumuzdabu teknoloji yenilenmeyi sağlayan protokolleri sunmaktadır.

Yavaş yavaş dizlerinizin değiştiğini mi düşünüyorsunuz? Hafif sarkma mı var? kadınların en başta önemsemediği ancak zamanla kabusa dönüşen diz sarkmalarının önüne geçmek mümkün.Düzenli ve etkili egzersiz programına uymanıza rağmen kolunuzdaki ve iç bacağınızdaki sarkıklıklar gözünüze mi batıyor? burda da size uygun bir tedavi mevcut.

Selülit ve çatlak tedavisinde gelişen teknolojiyle birlikte çok farklı tedavi alternatifleri bulunmakla birlikte hem tedavilerinizi destekleyecek hem de etkin sonuçlarını tek başına gözlemleyebileceğiniz Somon DNA Aşısı protokolü selülitlerinizle ve çatkalkarınızla vedalaşmanızı sağlayan bir protokoldür.

http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/sac-kas-dokulmesi-700x500.png
SAÇ VE KAŞ DÖKÜLMESİ TEDAVİSİ

Özellikle erkeksi tip (androjenik alopesi) saç dökülmesi tedavisinde klinik çalışmalarla etkinliğini ve güvenirliliğini kanıtlamıştır. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki saç yoğunluğunun ve saç telinin çapının artışı dramatik olarak yükselmiştir. Kaş dökülmeleri yaş aldıkça karşılaşılan en sık problemlerden biridir, dökülen ve zayıflayan kaşlarınızı bu protokolle tedavi etmek mümkündür.