http://www.somondnaasisi.com/wp-content/uploads/2018/11/mastelli-logo@2-en-425x120.png

Mastelli 1952 yılında İtalya’nın Sanremo şehrinde kurulmuştur. 1952 yılından beri farmasötik alanda yaptığı ar-ge çalışmaları ile insan sağlığını ve yaşam kalitesini arttıracak inovatif teknolojileri piyasaya sunmuştur ve bu çalışmalara devam etmektedir. İnsan sağlığı için, entegre tedavi çözümleri ve doğrudan doktorlara sağladığı destekle hastalarının bakım ve sağlık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir.

Mastelli temel olarak üç büyük alanda çalışır: İlaçlar, Tıbbi Cihazlar ve Dermokozmetik. Dermokozmetik içerisinde altmış yılı aşkın süredir dermatoloji, yara bakımı ve estetik tıp alanında hizmet vermektedir. Mastelli’nin dermokozmetik ürünleri, eczacılar tarafından önerilen veya hekimler tarafından reçete edilen ve farmakolojik tedavi için destek sağlayan ürünlerdir.

Mastelli tüm bu alanlarda, polinükleotid teknolojisi üzerine odaklanmıştır. Patentli inovatif ürünleri ilaç, tıbbi cihaz ve kozmetik ürünleri ihtiyaca yönelik olarak uygulanmak üzere piyasaya sunmaktadır.
Mastelli Biopharmaceutical 'de ürün ve müşteri güvenliği birincil amaçtır. Üretim, kalite kontrol, kalite güvencesi ve düzenleyici ekipler, bu hedefe ulaşmak ve tüm dünyada istikrarlı, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için birlikte çalışırlar.
En son GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) ve ISO (Uluslararası Standartlaştırma Organizasyonu) kriterlerine uyan mevcut üretim tesisi, son teknoloji sistem ve makineler ile donatılmıştır. Tüm bu izinlerini korumak için İtalyan Sağlık Bakanlığı (AIFA) ve Istituto Superiore di Sanità (ISS) tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Enjektabl tüm ürünler CLASS III MEDICAL DEVICE ruhsatı ve tüm klinik çalışmaları ile Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 2014 yılı sonunda Türkiye pazarına sunulmuştur. Enjekte edilebilir ruhsatı ile tüm etkinlik ve güvenilirlik testleri ve çalışmaları güvenle kullanıma izin vermektedir